0 (539) 388 0099 bilgi@erceanaokulu.k12.tr

Özel Bursa Erce Anaokulu

3 – 6 yaş çocuklara, okul öncesi okul öncesi öğretim sunan Türkiye Cumhuriyeti
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumudur.

Okulumuzda eğitim anlayışımızı yansıtan fiziksel ortamlarda, doğru sınıf donanımlarıyla, çocuklarımıza kendilerini ifade edebildikleri, hayal dünyalarını geliştirebildikleri, dinlenildikleri, sevildikleri ve değerli olduklarını hissettikleri, mutlu, istikrarlı ve güvenli bir ortam sağlanmıştır.

Özel Erce Anaokulu’ nda çocuklar; kendilerini ifade etme, başkalarını anlama, kendi ihtiyaçlarını bağımsız olarak giderebilme gibi ilk temel deneyimlerini kazanabilmek için zengin bir öğrenme ortamı bulmaktadır.

Bizler; onların dünyalarına girerek birlikte yaşıyor, üretiyor ve birlikte öğreniyoruz.

Amacımız; çocuklarımızı bağımsız, özgüvenli ve merakla sorgulayıcı bir biçimde öğrenim potansiyellerini arttırmalarına katkıda bulunmaktadır.

Bizler çocuklara sadece ilkokul öncesi dönem için değil, tüm yaşamları boyunca nasıl öğrenileceği konusunda katkıda bulunmaktayız.

Okulumuzda çocuklarımıza haftada 10 ders saati İngilizce Eğitimi, İlkokula Hazırlık Bireysel Matematik Çalışmaları, İlkokula Hazırlık Okuma Yazma Çalışmaları, Yaratıcı Drama, Akıl Oyunları, Satranç, Müzik, Piyano, Orff Eğitimi, Ritm Çalışmaları, Teakwando, Jimnastik, Modern Dans, Halk Oyunları, Binicilik, Zarafet ve Diksiyon Eğitimi, Aile Destekli Proje Çalışmaları ve Eğitim Seminerleri alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.

Eğitimde doğru, güvenilir, bilinçli tercihiniz Özel Erce Anaokulu’ nu seçtiğiniz için  teşekkür ederiz.

Cemile GÖZTAŞLI
Kurucu

Divi WordPress Themes